Wycieczka w Zakładzie w Kobiernikach uczniów LO im. Władysława Jagiełły w Płocku

19 maja w Zakładzie oraz na ścieżce edukacyjnej w Kobiernikach gościliśmy młodzież z „Jagiellonki”. Cieszymy się, że mogliśmy pokazać uczniom jak funkcjonuje nasz Zakład i mamy ogromną nadzieję, że będą nas mile wspominać.

Wróć do listy aktualności