Zajęcia ekologiczne w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Koszelewie Fundacji Panaceum
Wczoraj 17 czerwca byliśmy miło ugoszczeni w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Koszelewie Fundacji Panaceum. Z uczestnikami warsztatów rozmawialiśmy o tym, dlaczego tak ważna jest segregacja odpady czym jest recykling, wyjaśniliśmy pierwszą zasadę postępowania z odpadami – czyli zapobieganie ich powstawaniu! Następnie utrwalaliśmy umiejętność segregacji na naszych materiałach dydaktycznych oraz ozdabialiśmy swoje niepowtarzalne, bawełniane torby na zakupy wielokrotnego użytku, to oczywiście w ramach zapobiegania powstawaniu odpadów.
