26 października 2020

Kobierniczek

Środek poprawiający właściwości gleby – „KOBIERNICZEK”

Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadów w Płocku informuje, że Zakład Przetwarzania Odpadów w Kobiernikach prowadzi sprzedaż środka poprawiającego właściwości gleby – „KOBIERNICZEK” w cenie 20 zł netto za 1 tonę.

Formularz zamówienia Pobierz formularz

Środek poprawiający właściwości gleby może być stosowany na wszystkich rodzajach gleb w celu ich wzbogacenia w substancję organiczną i podniesienie odczynu oraz w celu wzbogacenia w składniki pokarmowe co ma pozytywny wpływ na poprawę ich żyzności i właściwości.

„KOBIERNICZEK” może być stosowany w uprawach polowych roślin rolniczych, do rekultywacji gleb zdegradowanych, w uprawie roślin ozdobnych, w uprawie roślin sadowniczych oraz uprawie roślin warzywnych. Producent w szczególny sposób poleca go do stosowania na zdegradowanych gruntach rolniczych o niskiej zawartości potasu i substancji organicznych zgodnie z Instrukcją stosowania.

Decyzja Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi zezwalająca na wprowadzenie do obrotu środka poprawiającego właściwości gleby pn. „KOBIERNICZEK”. Decyzja >

Zachęcamy do zapoznania się z:
– Instrukcją stosowania i przechowywania organicznego środka poprawiającego właściwości gleby „KOBIERNICZEK”, Instrukcja >
– Karta charakterystyki organicznego środka poprawiającego właściwości gleby „KOBIERNICZEK”. Karta charakterystyki >

Produkt sprzedawany luzem.

Zapraszamy do kontaktu:
Dział Rozwoju i Handlu
Tel. 605 457 812

E-mail: biuro@pgoplock.pl

Free WordPress Themes