Wycieczka w Zakładzie w Kobiernikach studentów Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku

Bardzo nam miło było gościć 14 maja w Zakładzie w Kobiernikach studentów Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku, kierunku Inżynieria Środowiska. Pomimo aury niezachęcającej do wycieczek, spotkanie przebiegło, mamy nadzieję, owocnie.

Wróć do listy aktualności