9 i 10 czerwca gościliśmy w Zakładzie w Kobiernikach dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Bulkowie. We wtorek, pomimo fatalnej prognozy pogody, słoneczko pięknie ogrzewało panele na naszej farmie fotowoltaicznej. W środę deszcz również nas oszczędził.