Dzień Dziecka w tym roku, wspólnie z Wydziałem Gospodarowania Odpadami Urzędu Miasta Płocka , spędziliśmy na wyjątkowym pikniku zorganizowanym przez RMO „Łukasiewicza” w SP nr 3 w Płocku. Podczas eventu prowadzona była zbiórka na leczenie Jasia Kalinowskiego. Było mnóstwo słońca, uśmiechu, dobrej zabawy i edukacji ekologicznej. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.