Aktualności

Wycieczka dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie

Opublikowano: 27 września 2023

Liczną grupą przybyły dziś do naszego Zakładu w Kobiernikach, dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Ziemi Mazowieckiej w Liszynie. Pogodę mieliśmy piękną, drogę niekiedy górzystą i wyczerpującą, a „wisienką na torcie” był oczywiście nasz Sokolnik i jeden z jego podopiecznych.

Czytaj dalej

Wycieczka w Zakładzie w Kobiernikach młodzieży z XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie

Opublikowano: 27 września 2023

Z wielką przyjemnością gościliśmy wczoraj w Zakładzie w Kobiernikach młodzież z XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie. Uczestnicy wycieczki jednogłośnie deklarowali swoje zaangażowanie w segregację odpadów. Mamy nadzieję, że od teraz jeszcze sumienniej będą podchodzili do tematu.

Czytaj dalej

Warsztaty ekologiczne na „Święcie Pieczonego Ziemniaka” w Dzierząznie

Opublikowano: 25 września 2023

Pogoda w sobotę jednak dopisała i cudownie bawiliśmy się podczas warsztatów ekologicznych na „Święcie Pieczonego Ziemniaka” w Dzierząznie, zorganizowanym przez: Osp Dzierzązna, Fundację „Bez Granic” oraz GOK w Nowym Duninowie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Czytaj dalej

Wycieczka w Zakładzie i na ścieżce edukacyjnej w Kobiernikach młodzieży z Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku

Opublikowano: 22 września 2023

Piękniejszej pogody nie można było sobie wymarzyć na wrześniowe zwiedzanie naszego Zakładu oraz ścieżki edukacyjnej w Kobiernikach. Taki fart miała wczoraj młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku. Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Wam tajniki naszej działalności. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny.

Czytaj dalej

Pikniki Rodzinne w Pradolinie Wisły oraz na Międzytorzu

Opublikowano: 19 września 2023

Pracowita i jednocześnie wspaniała sobota za nami. Z warsztatami ekologicznymi gościliśmy na 2 Piknikach Rodzinnych zorganizowanych przez RMO Pradolina Wisły oraz RMO Międzytorze. Sezon piknikowy dobiega końca, tym bardziej cieszymy się, że pogoda tak cudownie nam dopisała.

Czytaj dalej

Piknik Rodzinny RMO „Łukasiewicza”

Opublikowano: 15 września 2023

Minioną sobotę 9 września spędziliśmy na pikniku rodzinnym zorganizowanym przez RMO „Łukasiewicza” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Płocku. Poprowadziliśmy nasze warsztaty ekologiczne dla uczestników eventu (zarówno tych młodszych jak i starszych). Podczas całego wydarzenia zbierane były środki na leczenie i rehabilitację 16-letniego, który zmaga się z guzem mózgu.

Czytaj dalej

Piknik Rodzinny RMO „Radziwie”

Opublikowano: 04 września 2023

W ostatnią sobotę wakacji mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić warsztaty ekologiczne dla dzieci (i nie tylko) na Pikniku Rodzinnym w Radziwiu. Pogoda i humor dopisały tak więc zabawa była znakomita.

Czytaj dalej

Warsztaty ekologiczne dla dzieci w Świetlicy Środowiskowej „Chatka Puchatka” w Płocku

Opublikowano: 30 sierpnia 2023

Wczoraj mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty ekologiczne dla dzieci w Świetlicy Środowiskowej „Chatka Puchatka” w Płocku.
Utrwalaliśmy umiejętność segregacji odpadów, a na zajęciach praktycznych, śliczne wrzosy zyskały piękne, własnoręcznie malowane przez dzieci doniczki.

Czytaj dalej

„Warsztaty Edukacyjne z Legionem”

Opublikowano: 11 sierpnia 2023

31 lipca oraz 11 sierpnia prowadziliśmy warsztaty ekologiczne dla dzieci na „Warsztatach Edukacyjnych z Legionem” zorganizowanych przez Oddział Klubu HDK Legion w Płocku.

Czytaj dalej

Warsztaty ekologiczne na festynie w Radotkach

Opublikowano: 31 lipca 2023

Akademia Lwa Honorka czyli Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku, festynem w „Osadzie Młynarza” w Radotkach zakończyła 27 lipca 11 edycję programu „XI Wakacyjna Przygoda z Bezpieczeństwem”. My również tam byliśmy z naszymi warsztatami ekologicznymi.

Czytaj dalej
Free WordPress Themes