Aktualności

Pokonkursowa wystawa prac „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”

Opublikowano: 02 lutego 2024

Pocztówki, które wpłynęły na konkurs „EKO Kartka Bożonarodzeniowa” zrobiły na nas tak wielkie wrażenie, że postanowiliśmy jeszcze trochę się nimi pochwalić i zorganizowaliśmy wystawę pokonkursową w Szkoła Podstawowa nr 20 im. Władysława Broniewskiego w Płocku, z której otrzymaliśmy najwięcej zgłoszeń i wytypowaliśmy aż 2 laureatów (w tym 1 miejsce).
Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Elżbiety Kusy, Pani Olgi Barańskiej oraz pracowników szkoły za ciepłe przyjęcie i pomoc w organizacji wystawy.

Czytaj dalej

Feriowisko

Opublikowano: 29 stycznia 2024

Ferie w Płocku to oczywiście Feriowisko!! 23 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność w nim uczestniczyć. Ta cykliczna impreza dla dzieci organizowana niezmiennie przez Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku Akademia Lwa Honorka, po raz kolejny odbyła się w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku.
Uczestnicy Feriowiska wzięli udział w zawodach, podczas, których sprawdzali swoją sprawność oraz wiedzę w różnych dziedzinach.
Przy naszym punkcie kontrolnym oczywiście należało wykazać się umiejętnością segregacji odpadów.
Po zakończeniu gry terenowej przygotowaliśmy uczestnikom warsztaty, na których personalizowały ekologiczne torby bawełniane.

Czytaj dalej

Wręczenie nagród w konkursie „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”

Opublikowano: 15 stycznia 2024

Z ogromną przyjemnością gościliśmy w piątek w siedzibie naszej Spółki laureatów konkursu „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”. Autorzy najpiękniejszych pocztówek odebrali nagrody oraz dyplomy z rąk Prezesa Zarządu PGO Przemysława Berenta. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom.

Czytaj dalej

Rozstrzygnięcie Konkursu „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”

Opublikowano: 04 stycznia 2024

Mamy ogromną przyjemność zakomunikować, że Komisja Konkursowa po długich i trudnych obradach podjęła decyzję w sprawie przyznania nagród w Konkursie „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”.
Z 89 przepięknych kartek, które do nas wpłynęły, Komisja ostatecznie postanowiła przyznać:
I miejsce – Aleksandrowi Górzyńskiemu
II miejsce – Oliwii Słowikowskiej
III miejsce – Julii Chmurze
oraz dodatkowo wyróżnić:
– Kacpra Zawadzkiego
– Filipa Kruka
– Zoję Stelmach
– Kacpra Karpińskiego
Serdecznie gratulujemy.
Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo serdecznie dziękujemy i ślemy wyrazy uznania za kreatywność, zaangażowanie i włożoną pracę.
Z laureatami konkursu skontaktujemy się osobiście.

Czytaj dalej

Zakończenie konkursu EKO KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Opublikowano: 22 grudnia 2023

Kochani, właśnie upłynął termin przesyłania i przynoszenia do nas Waszych EKO KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH!
Liczba kartek, które nam przekazaliście przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy od Was 89 przepięknych pocztówek, serdecznie dziękujemy.
Komisja Konkursowa stanie chyba przed najcięższym zadaniem w historii naszych konkursów. Z uwagi na tak duże wyzwanie, rozstrzygnięcie konkursu nastąpi już po nowym roku. Obserwujcie nas. Życzymy Wam pięknych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

Czytaj dalej

Konkurs „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”

Opublikowano: 07 grudnia 2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Konkursie ekologicznym „EKO Kartka Bożonarodzeniowa”. Przedmiotem Konkursu jest własnoręczne wykonanie Kartki Bożonarodzeniowej z surowców wtórnych, czyli z materiałów, rzeczy, które już posiadacie w domach i przesłanie bądź przyniesienie jej osobiście do naszego biura. Na Wasze kartki czekamy do 22 grudnia 2023 r. do godz. 14:00.

Czytaj dalej

Zajęcia ekologiczne w Sz.P. nr 11 w Płocku

Opublikowano: 05 grudnia 2023

W ramach finału projektu „Jedenaściaki – eko, tolerancyjni, zdrowi i sportowi” gościliśmy wczoraj w Szkoła Podstawowa nr 11 im. Bolesława Chrobrego w Płocku z zajęciami z zakresu edukacji ekologicznej. Dzieciaki wykazały się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz entuzjastycznym nastawieniem do zadań – brawo. Świetnie się bawiliśmy, bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Czytaj dalej

„Mikołajkowy czas niespodzianek” w Sz.P. nr 3 w Płocku

Opublikowano: 05 grudnia 2023

3 grudnia poprowadziliśmy nasze warsztaty ekologiczne dla uczestników „Mikołajkowego czasu niespodzianek” w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku. Podczas wydarzenia zbierane były środki na leczenie 6-letniego Tymka Cholewińskiego.

Czytaj dalej

Warsztaty ekologiczne w Miejskim Przedszkolu nr 33 w Płocku

Opublikowano: 30 listopada 2023

Kolejny raz przedszkolaki zaimponowały nam wiedzą o odpadach. W ostatni wtorek to były 4 i 5 latki z Miejskiego Przedszkola nr 33 w Płocku.

Czytaj dalej

Warsztaty ekologiczne dla dzieci w Miejskim Przedszkolu Nr 21 w Płocku

Opublikowano: 23 listopada 2023

Wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność poprowadzić warsztaty ekologiczne dla dzieci w Miejskim Przedszkolu Nr 21 w Płocku. Przedszkolaki zaimponowały nam umiejętnością segregacji odpadów, entuzjastycznie podchodziły do zadań praktycznych i z radością pochłaniały przekazywaną wiedzę.

Czytaj dalej
Free WordPress Themes