AKTUALIZACJA! Konkurs! Realizacja projektu „Segregujesz Świat Ratujesz”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODAROWANIA ODPADAMI W PŁOCKU Sp. z o.o.

Rozpoczyna realizację projektu

SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

UWAGA! Termin przyjmowania prac wydłużony do 16 października 2017 r.

Projekt współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Warszawie w ramach programu nr 2017-EE-15: „Organizacja konkursu lub olimpiady w zakresie wiedzy o środowisku naturalnym i ekologii”, Koszt całkowity zadania wynosi 16.480,00 zł. Organizacja konkursu dla placówek oświatowych z terenu gmin Stara Biała, Bielsk i Brudzeń Duży pt. „Segregujesz świat ratujesz” dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 14.832,00 zł. Umowa dotacji została podpisana 14.06.2017 r.

Celem głównym projektu jest: wzrost poziomu wiedzy o selektywnej zbiórce odpadów, podniesienie świadomości ekologicznej oraz wpajanie postaw proekologicznych od najmłodszego pokolenia, promowanie modelu powtórnego wykorzystywania surowców w życiu codziennym oraz rozwijanie umiejętności wykorzystanie materiałów odpadowych i naturalnych w działaniach artystycznych.

W ramach realizacji zadania przeprowadzony zostanie konkurs ekologiczny dla 15 placówek oświatowych z terenu gmin Stara Biała, Bielsk i Brudzeń Duży. Konkurs będzie polegał na przygotowaniu prac plastycznych, które muszą zostać przygotowane z użyciem surowców wtórnych (papier, szkło, tektur, plastik, puszki itd.) oraz tworzyw naturalnych (drewno, wiklina, słoma, szyszki itd.).

Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach plastycznych (kolaż i praca przestrzenna) w czterech grupach wiekowych (do lat 7, od 8 do 10 lat, od 11 do 13 lat, od 14 do 16 lat).

Łącznie organizator planuje przyznać 24 atrakcyjne nagrody główne oraz nagrody wyróżnienia, a także 1 nagrodę rzeczową dla jednostki oświatowej, która złoży największą liczbę prac plastycznych.

Ogłoszenie konkursu nastąpi 01.06.2017r- prace będzie można składać do 16.10.2017r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 243675355.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!!!

Pobierz kartę zgłoszenia do uczestnictwa w konkursie „SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

Pobierz Regulamin Konkursu „SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

Pobierz plakat konkursu „SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

Umowa dotacji nr 0133/17/EE/D z dn. 14.06.2017 r. została zrealizowana.

18.10.2017 r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu. Wpłynęło 120 prac z 14 szkół. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 18.11.2017 r. w Galerii Handlowej Wisła w Płocku.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dodaj komentarz

Wróć do listy aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku Sp. z o.o.
Free WordPress Themes