AKTUALIZACJA! Konkurs! Realizacja projektu „Segregujesz Świat Ratujesz”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODAROWANIA ODPADAMI W PŁOCKU Sp. z o.o.

Rozpoczyna realizację projektu

SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

UWAGA! Termin przyjmowania prac wydłużony do 16 października 2017 r.

Projekt współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Warszawie w ramach programu nr 2017-EE-15: „Organizacja konkursu lub olimpiady w zakresie wiedzy o środowisku naturalnym i ekologii”, Koszt całkowity zadania wynosi 16.480,00 zł. Organizacja konkursu dla placówek oświatowych z terenu gmin Stara Biała, Bielsk i Brudzeń Duży pt. „Segregujesz świat ratujesz” dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 14.832,00 zł. Umowa dotacji została podpisana 14.06.2017 r.

Celem głównym projektu jest: wzrost poziomu wiedzy o selektywnej zbiórce odpadów, podniesienie świadomości ekologicznej oraz wpajanie postaw proekologicznych od najmłodszego pokolenia, promowanie modelu powtórnego wykorzystywania surowców w życiu codziennym oraz rozwijanie umiejętności wykorzystanie materiałów odpadowych i naturalnych w działaniach artystycznych.

W ramach realizacji zadania przeprowadzony zostanie konkurs ekologiczny dla 15 placówek oświatowych z terenu gmin Stara Biała, Bielsk i Brudzeń Duży. Konkurs będzie polegał na przygotowaniu prac plastycznych, które muszą zostać przygotowane z użyciem surowców wtórnych (papier, szkło, tektur, plastik, puszki itd.) oraz tworzyw naturalnych (drewno, wiklina, słoma, szyszki itd.).

Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach plastycznych (kolaż i praca przestrzenna) w czterech grupach wiekowych (do lat 7, od 8 do 10 lat, od 11 do 13 lat, od 14 do 16 lat).

Łącznie organizator planuje przyznać 24 atrakcyjne nagrody główne oraz nagrody wyróżnienia, a także 1 nagrodę rzeczową dla jednostki oświatowej, która złoży największą liczbę prac plastycznych.

Ogłoszenie konkursu nastąpi 01.06.2017r- prace będzie można składać do 16.10.2017r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 243675355.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!!!

Pobierz kartę zgłoszenia do uczestnictwa w konkursie „SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

Pobierz Regulamin Konkursu „SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

Pobierz plakat konkursu „SEGREGUJESZ ŚWIAT RATUJESZ”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wróć do listy aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku Sp. z o.o.
Free WordPress Themes