Konkurs! Realizacja projektu „EKO-ROWER”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODAROWANIA ODPADAMI W PŁOCKU Sp. z o.o.

Zakończyło realizację projektu

EKO-ROWER”

Projekt został współfinansowany ze środków WFOŚiGW w Warszawie w ramach programu nr 2017-EE-15: „Organizacja konkursu lub olimpiady w zakresie wiedzy o środowisku naturalnym i ekologii”.  Organizacja konkursu dla placówek oświatowych z terenu powiatu płockiego i miasta Płocka pn. „EKO-ROWER” została dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 14.912,29 zł. Umowa dotacji została podpisana 26.05.2017 r.

Celem głównym projektu było: podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, rozwijanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy o selektywnej zbiórce odpadów, wykorzystanie materiałów odpadowych i naturalnych w działaniach artystycznych oraz uwrażliwienie na piękno naturalnego środowiska.

W ramach realizacji zadania przeprowadzony został konkurs ekologiczny skierowany do 69 szkół podstawowych z terenu Powiatu Płockiego i Miasta Płocka. Przedmiotem konkursu było wykonanie pełnowymiarowego roweru dziecięcego z surowców wtórnych (papier, szkło, tektur, plastik, puszki itd.) oraz tworzyw naturalnych (drewno, wiklina, słoma, szyszki itd.).

Łącznie organizator przyznał 30 atrakcyjnych nagród głównych oraz 3 nagrody dla jednostek oświatowych, które złożyły największą liczbę prac plastycznych.

Ogłoszenie konkursu nastąpiło 01.06.2017r, prace można było składać do dnia 09.10.2017r.

 

 

Umowa dotacji nr 0132/17/EE/D z dn. 26.05.2017 r. została zrealizowana.

25.10.2017 r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu. Wpłynęło 97 prac  z 20 szkół .

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dodaj komentarz

Wróć do listy aktualności
Free WordPress Themes