Wręczenie nagród w konkursie pn. “Elektrośmieci do Związku Gmin Regionu Płockiego przekazujemy – świat ratujemy”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

8 lutego 2018r. w auli Urzędu Miasta Płocka odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, którego współorganizatorem było Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku. Była to kolejna inicjatywa zrealizowana przez PGO. W ubiegłym roku PGO przeprowadziło dwa duże konkursy ekologiczne dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie: „Segregujesz świat ratujesz” oraz „Eko Rower”.
W konkursie pn. “Elektrośmieci do Związku Gmin Regionu Płockiego przekazujemy – świat ratujemy” wzięły udział 22 placówki oświatowe, które zebrały łącznie ponad 36 000 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Podczas uroczystości Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku – Pan Stefan Kotlewski wraz z przedstawicielami Zarządu ZGRP, wręczył nagrody dla zwycięskich placówek ufundowane przez Spółkę PGO. Równocześnie podziękował wszystkim za zaangażowanie i realizację dodatkowych działań na rzecz aktywizacji społeczności szkolnej.
Na podium stanęły trzy placówki:
– I miejsce zajęła Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Nowym Radzikowie z wynikiem ponad 147 kg elektrośmieci na ucznia,
– II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodźcu z wynikiem ponad 94 kg na ucznia,
– III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Sokołowie z wynikiem ponad 85 kg na ucznia.
Podczas uroczystości wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w części artystycznej przygotowanej przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Grodźcu oraz Sokołowie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Wróć do listy aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone © Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku Sp. z o.o.
Free WordPress Themes